AfinCare - Ekonomické služby s pridanou hodnotou  

Baví nás hľadať optimálne riešenia

Kto sme?

Príbeh našej spoločnosti sa začal písať niekoľko rokov pred jej založením. Ako jej zakladateľ som v prostredí veľkej účtovnej spoločnosti spracovával mzdy a účtovníctvo významných nadnárodných spoločností. Získal som neoceniteľné vedomosti, prax a skúsenosti, ktoré dodnes tvoria pevný základ pri budovaní vlastnej spoločnosti. Verím, že ak sa ku skúsenostiam pridá  individuálny a ústretový prístup, výsledkom je služba, s ktorou môže byť spokojný aj ten najnáročnejší klient.

Ako pracujeme?

Pracujeme v prostredí, v ktorom sa zákony menia rýchlejšie ako ročné obdobia. Vieme ako sa v tomto prostredí zorientovať a pracovať tak, aby sme Vám ponúkli viac než len vyplnené daňové priznanie. Baví nás hľadať optimálne riešenia, ktoré šetria čas, znižujú náklady či naopak pomôžu nejaký ten „zabudnutý“ náklad nájsť. Pri svojej práci sme dôslední a dávame si záležať na tom, aby sme vám poskytli také výstupy, ktoré budú pre vaše podnikanie dôležité a pomôžu vám v rozhodovaní.

Čo ponúkame?

Máme pre vás pripravené rôzne pomôcky, materiály či kalkulácie a vždy si nájdeme čas „vymyslieť“ niečo navyše. Naučili sme sa pracovať efektívne, a tak Vám vieme ponúknuť nielen odbornosť a kvalitne vykonanú prácu, ale aj zaujímavú cenu. Sme pripravení rýchlo a otvorene komunikovať a bez váhania riešiť každý problém. Našim cieľom je dlhodobá spolupráca, ktorá  prináša úžitok obom stranám. Ak hľadáte spoľahlivého a zodpovedného partnera pre vaše podnikanie, neváhajte nás kontaktovať.

Hľadáte optimálne riešenia?

Ak je Vaša odpoveď áno kontaktujte nás. Ponúkame Vám služby, s ktorými budete spokojný.


    Vaše osobné údaje budú spracované len za účelom spracovania Vašej požiadavky (v zmysle čl. 6 bod 1/b GDPR) a spätného informovania o jej vybavení. Osobné údaje budú zlikvidované do 30 dní po konečnom spracovaní Vašej požiadavky.